Doe de gratis Quickscan

Een eerste inventarisatie
van uw klacht

Ons team

Drs. Dennis van Poppel
Sportfysiotherapeut, manueel therapeut, bewegingswetenschapper
dennis@schouderexpertisecentrum.nl

Laura Niessen, MA
Algemeen fysiotherapeut,
manueel therapeut
laura@schouderexpertisecentrum.nl

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut

mylou@schouderexpertisecentrum.nl

Sven Louwers, MSc
Sportfysiotherapeut, manueel therapeut
sven@schouderexpertisecentrum.nl

Sanne Kahmann
Algemeen fysiotherapeut
sanne@schouderexpertisecentrum.nl

Job van de Klein
Psychosomatisch fysiotherapeut
job@schouderexpertisecentrum.nl

Veronique Koevoets
Psycholoog
veronique@schouderexpertisecentrum.nl

Thekla Essers
Ergotherapeut
thekla@schouderexpertisecentrum.nl

John Kranendonk
Echografist
john@schouderexpertisecentrum.nl