Doe de gratis Quickscan

Een eerste inventarisatie
van uw klacht

Ons team

Drs. Dennis van Poppel
Sportfysiotherapeut, manueel therapeut, bewegingswetenschapper, echografist
dennis@schouderexpertisecentrum.nl

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut
mylou@schouderexpertisecentrum.nl

Sven Louwers, MSc
Sportfysiotherapeut, manueel therapeut
sven@schouderexpertisecentrum.nl

Sanne Kahmann
Algemeen fysiotherapeut
sanne@schouderexpertisecentrum.nl

Mark Haagen
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut
mark@pece-zorg.nl

Frank Latour
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
frank@pece-zorg.nl

Evelien van Dommelen, MSc
Algemeen fysiotherapeut, geriatrie fysiotherapeut
evelien@pece-zorg.nl

Thekla Essers
Ergotherapeut
thekla@schouderexpertisecentrum.nl

Job van de Klein
Psychosomatisch fysiotherapeut
job@schouderexpertisecentrum.nl

Veronique Koevoets
Psycholoog
veronique@schouderexpertisecentrum.nl